Hubert Górski

Zdjęcie główne
checkbox--white

Hubert Górski

Koordynator, Olsztyn

Życiorys i doświadczenie

Społecznik i samorządowiec. Ełczanin, Mazur z miłości i urodzenia. Doradca biznesowy, Radny Miasta Ełku, przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Członek i doradca lokalnych i regionalnych organizacji pozarządowych, współtwórca instytucji wspierających zatrudnienie. Absolwent Szkoły Liderów Politycznych. Naukowo zajmuje się badaniem ekonomii i przedsiębiorczości społecznej. Krajoznawca, przewodnik turystyczny, pasjonat kultury, tradycji i historii Warmii i Mazur. Inicjator działań upamiętniających mieszkańców regionu oraz zachowujących dziedzictwo kulturowo - przyrodnicze Polski Północno - Wschodniej. Działacz na rzecz dialogu i współpracy Polsko – Żydowskiej. Zwolennik zrównoważonego rozwoju regionów, decentralizacji i deglomeracji. 

„W życiu publicznym cenię dobrą rozmowę i budowanie porozumień pomimo różnic światopoglądowych i przynależności partyjnych.”  


 

Dlaczego wspieram Roberta Biedronia

Robert jest liderem, którego  polityczna percepcja nie ogranicza się tylko do  dużych miast. Jest politykiem rozumiejącym małe i średnie miasta i ludzi w nich mieszkających. Przez lata swojej działalności społecznej, samorządowej i politycznej udowadniał, że dialog i współpraca ponad podziałami jest możliwa. Wspieram, bo łączą nas wartości. Wspieram, bo mamy podobne marzenie: o silnej Polsce „lokalnej”, o Polsce równych szans dla każdej mieszkanki i każdego mieszkańca, o Polsce z usługami publicznymi na najwyższym poziomie dostępnymi z taką samą łatwością w dużym mieście jak i w małej gminie na tzw. „prowincji”.

Poznaj także

 • Anita Ziegler-Chamielec

  Anita Ziegler-Chamielec

  Bielsko-Biała

 • Marek Rutka

  Marek Rutka

  Gdynia, Słupsk

 • Krzysztof Śmiszek

  Krzysztof Śmiszek

  Wrocław

 • Anita Kucharska-Dziedzic

  Anita Kucharska-Dziedzic

  Zielona Góra