Zespół Wiosny | Poznaj Nasz Zespół - WiosnaBiedronia.pl

Wiosna - Partia Roberta Biedronia

Zdjęcie główne

Nareszcie zmiana ✌️

Robert Biedroń Lider

Z przyjemnością przedstawiam Wam zespół Wiosny. To wyjątkowe osoby - aktywistki i aktywiści, ekspertki i eksperci, którzy każdego dnia całym sercem pracują nad zmianą w naszym kraju. Mam nadzieje, że zaufacie im tak, jak ja im zaufałem.

Więcej o Robercie

Członkowie i członkinie
zarządu

  • Marcin Anaszewicz

    Marcin Anaszewicz

    Wiceprezes

  • Gabriela Morawska-Stanecka

    Gabriela Morawska-Stanecka

    Wiceprezeska ds. prawno-legislacyjnych

  • Krzysztof  Gawkowski

    Krzysztof Gawkowski

    Sekretarz Zarządu

  • Monika Gotlibowska

    Monika Gotlibowska

    Skarbniczka

Biuro krajowe

  • Dariusz Standerski

    Dariusz Standerski

    dyrektor programowy

  • Jan Mróz

    Jan Mróz

    dyrektor komunikacji

  • Jvlia Święch

    Jvlia Święch

    komunikacja

  • Igor Nizio

    Igor Nizio

    komunikacja

  • Wiktor Wojciechowski

    Wiktor Wojciechowski

    strategia, badania

  • Myka Żabińska

    Myka Żabińska

    asystentka zarządu

  • Szymon Grela

    Szymon Grela

    komunikacja

  • Maria Popczyk

    Maria Popczyk

    zespół programowy

  • Michał Łopatniuk

    Michał Łopatniuk

    komunikacja

  • Agata Krypczyk

    Agata Krypczyk

    komunikacja

  • Monika Pawłowska

    Monika Pawłowska

    logistyka

  • Patryk Janczewski

    Patryk Janczewski

    logistyka

  • Patryk Stachowski

    Patryk Stachowski

    współprzewodniczący Przedwiośnia

  • Karolina Molska

    Karolina Molska

    współprzewodnicząca Przedwiośnia

  • Arek Czarnecki

    Arek Czarnecki

    fundraising

  • Magdalena Kaźmierczak

    Magdalena Kaźmierczak

    logistyka

Ekspertki / Eksperci

  • Maciej Gdula

    Maciej Gdula

  • Karolina Hamer

    Karolina Hamer

  • Krzysztof Śmiszek

    Krzysztof Śmiszek

  • Beata Maciejewska

    Beata Maciejewska

  • Grzegorz Pietruczuk

    Grzegorz Pietruczuk

  • Krzysztof  Gawkowski

    Krzysztof Gawkowski

  • Paulina Piechna-Więckiewicz

    Paulina Piechna-Więckiewicz

  • Dariusz Standerski

    Dariusz Standerski

  • Kalina Michocka

    Kalina Michocka

  • Marcin Anaszewicz

    Marcin Anaszewicz

  • Gabriela Morawska-Stanecka

    Gabriela Morawska-Stanecka

  • Monika Gotlibowska

    Monika Gotlibowska

  • Łukasz Kohut

    Łukasz Kohut

  • Lilija Twardosz

    Lilija Twardosz

  • Michał Syska

    Michał Syska

Koordynatorzy i koordynatorki w regionach

  • Anita Ziegler-Chamielec

    Anita Ziegler-Chamielec

    Bielsko-Biała

  • Elżbieta Długołęcka

    Elżbieta Długołęcka

    Bydgoszcz

  • Anna Noworyta

    Anna Noworyta

    Chrzanów

  • Marcin Antoni Gołda

    Marcin Antoni Gołda

    Częstochowa

  • Beata Maciejewska

    Beata Maciejewska

    Gdańsk

  • Marek Rutka

    Marek Rutka

    Gdynia, Słupsk

  • Maciej Kopiec

    Maciej Kopiec

    Gliwice

  • Kalina Michocka

    Kalina Michocka

    Kalisz

  • Katarzyna Majchrzak

    Katarzyna Majchrzak

    Katowice

  • Małgorzata Marenin

    Małgorzata Marenin

    Kielce

  • Ewa Jeżak

    Ewa Jeżak

    Konin

  • Grzegorz Pietruczuk

    Grzegorz Pietruczuk

    Koordynator regionalny

  • Katarzyna Paprocka

    Katarzyna Paprocka

    Koszalin

  • Lilija Twardosz

    Lilija Twardosz

    Kraków

  • Piotr Zych

    Piotr Zych

    Krosno

  • Robert Obaz

    Robert Obaz

    Legnica, Jelenia Góra

  • Monika Pawłowska

    Monika Pawłowska

    Lublin

  • Anita Sowińska

    Anita Sowińska

    Łódź

  • Jakub Bocheński

    Jakub Bocheński

    Nowy Sącz

  • Monika Falej

    Monika Falej

    Olsztyn

  • Jarosław Pilc

    Jarosław Pilc

    Opole

  • Hanna Zagulska

    Hanna Zagulska

    Piła

  • Hanna Gill-Piątek

    Hanna Gill-Piątek

    Piotrków Trybunalski

  • Marcin Marzec

    Marcin Marzec

    Płock

  • Katarzyna Ueberhan

    Katarzyna Ueberhan

    Poznań

  • Patryk Fajdek

    Patryk Fajdek

    Radom

  • Łukasz Kohut

    Łukasz Kohut

    Rybnik

  • Robert Smucz

    Robert Smucz

    Rzeszów

  • Paulina Piechna-Więckiewicz

    Paulina Piechna-Więckiewicz

    Siedlce

  • Wiktor Idzikowski

    Wiktor Idzikowski

    Sieradz

  • Maciej Klimek

    Maciej Klimek

    Sosnowiec

  • Dorota Markiewicz

    Dorota Markiewicz

    Szczecin

  • Małgorzata Prokop-Paczkowska

    Małgorzata Prokop-Paczkowska

    Szczecin

  • Jacek Jabłoński

    Jacek Jabłoński

    Tarnów

  • Joanna Termińska

    Joanna Termińska

    Toruń

  • Mariusz Kotarba

    Mariusz Kotarba

    Wałbrzych

  • Anna Tarczyńska

    Anna Tarczyńska

    Warszawa I

  • Sylwia Buźniak

    Sylwia Buźniak

    Warszawa II

  • Waldemar Olik

    Waldemar Olik

    Wrocław

  • Anita Kucharska-Dziedzic

    Anita Kucharska-Dziedzic

    Zielona Góra