Europejska Drużyna - Pełna lista kandydatów i kandydatek | WiosnaBiedronia.pl

Okręg 1, województwo pomorskie

1. Beata Maciejewska  WIĘCEJ
2. Marek Rutka  WIĘCEJ
3. Adriana Biedroń  WIĘCEJ
4. Maciej Jarosz  WIĘCEJ
5. Ewa Graczyk  WIĘCEJ
6. Henryk Jacek Jasionek  WIĘCEJ
7. Iwona Ochocka  WIĘCEJ
8. Bartosz Bylica  WIĘCEJ
9. Bożena Szubińska  WIĘCEJ
10. Wojciech Lamentowicz  WIĘCEJ

Okręg 2, województwo kujawsko-pomorskie

1. Wanda Nowicka  WIĘCEJ
2. Marcin Anaszewicz  WIĘCEJ
3. Izabela Nowak
4. Marek Pijanowski
5. Elżbieta Długołęcka  WIĘCEJ
6. Jakub Jaźwiec
7. Oksana Lytvynenko  WIĘCEJ
8. Damian Skałecki
9. Monika Gotlibowska  WIĘCEJ
10. Olgierd Łukaszewicz

Okręg 3, województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie

1. Monika Falej  WIĘCEJ
2. Sławomir Gromadzki  WIĘCEJ
3. Katarzyna Dzik  WIĘCEJ
4. Paweł Krutul  WIĘCEJ
5. Małgorzata Olkowska
6. Piotr Ambroziak  WIĘCEJ
7. Agnieszka Falkowska
8. Tomasz Lewczuk  WIĘCEJ
9. Elżbieta Murawko
10. Sława Tarasiewicz

Okręg 4, Warszawa z 8 powiatami województwa mazowieckiego

1. Robert Biedroń  WIĘCEJ
2. Joanna Scheuring-Wielgus  WIĘCEJ
3. Monika Płatek  WIĘCEJ
4. Adam Traczyk  WIĘCEJ
5. Sylwia Buźniak  WIĘCEJ
6. Anna Tarczyńska  WIĘCEJ
7. Filip Pelc  WIĘCEJ
8. Jacek Kubiak  WIĘCEJ
9. Katarzyna Braiter  WIĘCEJ
10. Krzysztof Gawkowski  WIĘCEJ

Okręg 5, 4 miasta na prawach powiatu i 29 powiatów województwa mazowiecki

1. Paulina Piechna-Więckiewicz  WIĘCEJ
2. Patryk Fajdek  WIĘCEJ
3. Aleksandra Żmijewska
4. Sławomir Grychtal
5. Monika Żabicka  WIĘCEJ
6. Mateusz Karniewicz  WIĘCEJ
7. Anna Piasecka
8. Patryk Maćkowiak
9. Małgorzata Ziemnicka  WIĘCEJ
10. Marcin Marzec  WIĘCEJ

Okręg 6, województwo łódzkie

1. Anita Sowińska  WIĘCEJ
2. Wiktor Idzikowski  WIĘCEJ
3. Hanna Gill-Piątek  WIĘCEJ
4. Aleksandra Knapik  WIĘCEJ
5. Mariusz Sokołowicz
6. Katarzyna de Lazari-Radek  WIĘCEJ
7. Paweł Hajncel
8. Michał Pietrzak  WIĘCEJ
9. Elżbieta Żuraw  WIĘCEJ
10. Dawid Wawryka  WIĘCEJ

Okręg 7, województwo wielkopolskie

1. Sylwia Spurek  WIĘCEJ
2. Dariusz Standerski  WIĘCEJ
3. Katarzyna Ueberhan  WIĘCEJ
4. Mikołaj Pancewicz  WIĘCEJ
5. Ewa Wójciak  WIĘCEJ
6. Marcin Staniewski  WIĘCEJ
7. Kalina Michocka  WIĘCEJ
8. Zbigniew Zalesiński  WIĘCEJ
9. Magdalena Decker  WIĘCEJ
10. Ewa Jeżak  WIĘCEJ

Okręg 8, województwo lubelskie

1. Zbigniew Bujak  WIĘCEJ
2. Monika Pawłowska  WIĘCEJ
3. Tomasz Kitliński  WIĘCEJ
4. Małgorzata Sobieszczańska-Rogala
5. Szymon Pietrasiewicz  WIĘCEJ
6. Paulina Bryzek  WIĘCEJ
7. Krzysztof Wiśniewski  WIĘCEJ
8. Justyna Jasek-Kosobucka
9. Paweł Grzegorczyk
10. Marcin Walasek

Okręg 9, województwo podkarpackie

1. Anna Skiba  WIĘCEJ
2. Marcin Jurzysta  WIĘCEJ
3. Tomasz Oleksak
4. Katarzyna Kwolek
5. Radosław Krukar  WIĘCEJ
6. Urszula Grych-Bochyńska
7. Patryk Fic
8. Joanna Prokopska
9. Grzegorz Tereszkiewicz  WIĘCEJ
10. Gniewomir Skrzysiński  WIĘCEJ

Okręg 10, województwo małopolskie i świętokrzyskie

1. Maciej Gdula  WIĘCEJ
2. Małgorzata Diana Marenin  WIĘCEJ
3. Tomasz Terlecki  WIĘCEJ
4. Anna Noworyta  WIĘCEJ
5. Jacek Jabłoński  WIĘCEJ
6. Bogusława Długosz  WIĘCEJ
7. Jakub Bocheński  WIĘCEJ
8. Maria Wilczyńska  WIĘCEJ
9. Tomasz Leśniak  WIĘCEJ
10. Lilija Twardosz  WIĘCEJ

Okręg 11, województwo śląskie

1. Łukasz Kohut  WIĘCEJ
2. Sabina Budzyń  WIĘCEJ
3. Roman Nehrebecki
4. Joanna Stępień  WIĘCEJ
5. Maciej Klimek  WIĘCEJ
6. Anita Ziegler - Chamielec  WIĘCEJ
7. Marcin Gołda  WIĘCEJ
8. Iwona Sobera  WIĘCEJ
9. Piotr Łukasiewicz
10. Anna Kulczyk - Szymańska  WIĘCEJ

Okręg 12, województwo dolnośląskie i opolskie

1. Krzysztof Śmiszek  WIĘCEJ
2. Katarzyna Lubiniecka-Różyło  WIĘCEJ
3. Szymon Chojnowski  WIĘCEJ
4. Izabela Migocz  WIĘCEJ
5. Michał Syska  WIĘCEJ
6. Marta Lempart  WIĘCEJ
7. Jarosław Pilc  WIĘCEJ
8. Katarzyna Odrowska  WIĘCEJ
9. Natalia Zatka  WIĘCEJ
10. Mariusz Kotarba  WIĘCEJ

Okręg 13, województwo lubuskie i zachodniopomorskie

1. Anita Kucharska-Dziedzic  WIĘCEJ
2. Sven Zagała  WIĘCEJ
3. Małgorzata Prokop-Paczkowska  WIĘCEJ
4. Jacek Wezgraj  WIĘCEJ
5. Katarzyna Paprocka  WIĘCEJ
6. Wojciech Czypicki  WIĘCEJ
7. Monika Drubkowska  WIĘCEJ
8. Łukasz Olszewski
9. Katarzyna Kotula  WIĘCEJ
10. Jakub Ziółkowski  WIĘCEJ